| NeaguLucas a întrebat:

Imi place de o fata de 11 ani si si eu am tot atat si e in clasa cu mine, dar ea il place pe prietenul meu cel mai bun.Cum pot sa o fac sa ma placa pe mine? Eu am incercat feluri si feluri de chestii si parca am mai indreptat-o putin spre mine, dar tot pe prietenul meu il place.Va rog sa imi spuneti ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| beeapurplee a răspuns:

Eu sunt fata
Sh crede-ma fetele sunt atrase prin fapte
(adica vreau si zic k te dai la ea si gata e topita dupe tne.NU.Ki dim potriva trbe so castigi. Spune-i ko ubest spune-i k o plaki si vreti sa fiti impreuna)
Dupe cre trbe sai kastigi increderea dai arati ko ubesti

Sper k team fost de folos ♥pup♥

| NeaguLucas explică (pentru beeapurplee):

Ok,dar fata pe care o plac e de o luna impreuna cu prietenul meu cel mai bun si prietenul meu cel mai bun mereu se da mare si de abia mai pot sa vorbesc cu ea,dar mereu cand prind ocazia de a vorbi cu ea ii spun chestii frumoase,ii fac compimente, etc, dar nimic nu merge ca tot pe el il place si eu numai pentru ea am stat de patru ori cu picioru in ghips pentru ea m-am batut cu 3 copii deodata si mi-am spart capul, dar nimic nu merge.Nu mai stiu ce sa fac ca sa ma placa! Crezi ca ce spui tu o sa o faca sa ma placa? Apropo am abdomen lucrat, muschi, etc.Te rog sa imi spui ce sa fac.D-au funda!

3 răspunsuri:
| uNNe a răspuns:

Sincer mai indreapto putin spre tine, apoi pune-l pe prietenul tau sai spuna ca ea merita pe cineva care o iubeste apoi spune-i ca o iubesti si ca vrei sa fi cu ea; )

| beeapurplee a răspuns:

Pfuai.ii cam complicat.nu poti face o persoana sa te iubeaska tot ke poti face e sa fii o persoana iubita.Mai departe nu stiu ke sati mai zic.Srry sad