| Tops a întrebat:

Imi place de o fata de cativa anistraight face(nu sunt cu ea)dar de cateva luni are o foarte buna prietena fitoasa straight face, au devenit cele mai bune prietene si de cateva luni aceasta ii da sfturi ce prieteni sa aleaga si bla bla bla straight face cica " aia mari is mai buni" de aici intrebarea >mea: cum sa fac sa isi dea seama ce "prietena" are.[PS fata asta era o fata foarte buna intelegatoare, eu vorbeam nopti intrgi pe messenger cu ea da' de cand este prietena cu fitoasa aia nu mai vorbeste decat cu ea, cu colega de banca si cu prietenu ei(indicat de fitoasa aiaangry) ]

Răspuns Câştigător
| ionut7782 a răspuns:

Trebuie sa faci mare atentie cum aplanezi lucrurile.deci o inviti la un suc si trebuie sa o iei pe departe sa nu se prinda unde vrei sa ajungi printre mai fa si glume si apoi spune-i ca s-a schimbat si ca iti e dor de fata care ai stat cu ea nopti in sir pe net si chestii de genul dar fii dulce si sa nu o vb pe prietena ei de rau ca ai stricat totul ai grija.succes

6 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Pai daca vrei sa rezolvi ceva, aminteste-ti ca esti baiat. Cand te intalnesti cu fitoasa aceea, da-i cartile pe fata si explica-i ca prietena ta nu este proprietatea ei ca sa ii spuna cu cine sa stea. Eventual daca indrazneste sa comenteze, da-i si o palma si incearca sa ii deschizi prietenei tale ochii.

| Crina_8634 a răspuns:

Cel mai frumos pentru o fata este sa aiba alaturi un baiat indragostit de ea dar se pare ca in cazul asta ea da cu piciorul sau e prea atrasa de popularitate incat sa vada ce are langa. Parerea mea e cam dura si nu as vrea sa te superi dar daca era o fata cu capul pe umeri si avea personalitate nu se lasa modelata de nimeni. Singurul lucru pe care il poti face este sa astepti putin sa vezi cum decurge prietenia asta. Daca nu realizeaza ca e ca o marioneta in mainile "divei" si nu vede ca joaca dupa cum ii scrie ea scenariul atunci nu cred ca mai sunt sanse. Poate ii place persoana care a devenit si vrea sa-si urmeze prietena. In cazul asta, iti dovedeste ca nu e ceea ce tu meriti si de aici, tu decizi daca mai astepti sau cauti in alta parte.

| Artemis a răspuns:

Poi, incearca so prinzi cand este singura si nu cu domnisoara Xbatting eyelashes Si propune-i sa iasa cu tine la un suc asa ca intre amici, sau la o plimbare sa mai schimbati doua vorbebatting eyelashes! Cam asta ar trebui sa faci de inceput, daca accepta intalnirea ta, discuta despre ce te apasa pe inima, si explica-i ca nu are importanta cat de mare este baiatul ca sa fie bun. Este important sa aiba in interior calitatiile necesare, si are nevoie de un baiat care so iubeasca nu sa profite :*
Bafta! daca te-am ajutat intr-un fel lasa`mi mesaj daca te mai pot ajutawinking

| relaxx a răspuns:

Eu nu cred ca are legatura prietena ei.si daca ar fi asa ins ca a prostit-o rau de tot.si ar fi mai bine sa o uiti.sa iti cauti altatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La palma aia s'ar putea sa mearga la risc big grin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu pentru ca sunt fata iti dau un sfat trebuie so bagi mai mult in seama si sa nu fii prea timid la scoala cu ea invit-o la un suc o intrebi daca are prieten daca ea spune ca nu are prieten ii spui daca vrea sa fie prietena ta