| Alex14i a întrebat:

Imi place de o fata de ceva vreme, pot sa zic ca m-am indragostit lulea big grin, la scoala ne vedem des dar nu prea avem timp sa vb, ea imi zimbeste dar nu cred ca simte ceva pentru mine. Ce sa fac ca sa ii placa de mine sau sa aflu daca simte ceva fata de mine?

Răspuns Câştigător
| doika a răspuns:

Apoi ase trebuia sa pui intrebarea... apoi poti sa te interesezi ce filme si muzica ii place si sa o intrebi daca ii place muzica aia sau filmu ala si apoi zici wai ce multe lucruri avem in comun si de alealaughingsau ai putea sai povestesti chestii amuzante de cand erai mic din tabara sau de pe la bloc de la tine, succes!winking

4 răspunsuri:
| doika a răspuns:

Pai poti sa o intrebi pur si simplu, fetelor sau cel putin mie imi place un baiat sincer...fa ce vrei

| DJRocker a răspuns:

Intreabo

| SpecialGirl a răspuns:

Impresioneaz`o cu ceva.sau spune`i pur si simplu ca o placi. Daca esti mai timid roaga`ti un coleg/prieten s`o intrebe ce parere are despre tinehappy

| Alex14i explică:

Singur nu vreau sa o intreb pina ce,pina cind nu voi vedea ca va fi mai aproape de mine,dar puteti sa-mi dati niste sfaturi ca de exemplu despre ce sa vorbesc cind sunt cu ea,cum sa o impresionez, vedeti ea este asa o fire futoasa, este greu sa ii atragi atentia