| OupS a întrebat:

Imi place de o fata din clasa cu mine dar problema este ca are prieten din alta clasa mai mare.dar face unele gesturi:1-se uita in timpul orelor la mine
2-de 8 martie la fel se uita la mine si dansa cu fata si apoi cu spatele la mine
3-are la avatar pe mess o poza cu ea dar aparand si eu stand in banca
4-astazi ma ascultata la engleza si nu am avut tema iar ea mi-a zis ca de ce nu i-am zis ca mi-a facea ea(pana acum niciodata nu mia mai dat teme)

Dc face aceste gesturi totusi avand prieten?

5 răspunsuri:
| MisteriuosGirl a răspuns:

Poate ca e doar foarte prietenosasa! poate asa e ea! am si eu o prietena care se simte bine cu toti baietii, dar nu ii place de niciunul! poate pur si simplu asta e firea ei!

| OupS explică (pentru MisteriuosGirl):

Este prietenoasa in general cu toti dar face anumite gesturi care nu le inteleg si nu lea mai facut fata de mine...

| MisteriuosGirl a răspuns:

Nu vreau sa-ti distrug avantul, dar cred ca tu te gandesti prea departe! poate ca nu e absolut nimic! poate o iei tu prea in serios! oricum, daca chiar vrei, o poti intreba!

| OupS explică (pentru MisteriuosGirl):

Multumesc de raspuns

| MisteriuosGirl a răspuns:

Cu placere si imi pare rau, dar eu chiar nu cred ca e mai mult! ma rog, vezi tu! pup!