| alexxbox a întrebat:

Imi place de o fata din liceu dar nu stiu cum sa i spun asta. Nu o cunosc ci doar am vazut-o din priviri si nici nu stiu exact in ce cls invata ( stiu doar ca invata la etajul 3 al liceului)...si intrebarea mea este cum fac in asa fel sa vb cu ea? Cum sa fac sa intru in vorba cu ea si al fional sa fac rost de idul ei.

ps. nu vreau sa imi dea un coleg de-al ei idul ei ci ea personal...eu am 16 ani si ea cam la fel... va rog HELP VOI CE ATI FACE IN LOCUL MEU?

1 răspuns:
| lammaroby a răspuns:

"fata mea". la 16 ani ar trebui sa te pricepi la asa ceva, sunt mii si mii de metode. Poti pur si simplu sa te duci la ea si sa ii spui "buna, sunt Xulescu scuze ca am venit asa brusc la tine dar simteam nevoia sa te cunosc". Sau daca nu poti sa icerci cu vrajelile lui peste prajit cand mergi pe langa ea si iti scapa portofelul sau altceva si ea se va apleca dupa el si simplu intrati in vorba... zici ca ramai dator si trebuie neaparat sa dai un suc. te descurci u happy esti baiat mare