| alexxbox a întrebat:

Imi place de o fata din liceu dar nu stiu cum sa i spun asta. Nu o cunosc ci doar am vazut-o din priviri si nici nu stiu exact in ce cls invata ( stiu doar ca invata la etajul 3 al liceului)...si intrebarea mea este cum fac in asa fel sa vb cu ea? Cum sa fac sa intru in vorba cu ea si al fional sa fac rost de idul ei.

ps. nu vreau sa imi dea un coleg de-al ei idul ei ci ea personal...eu am 16 ani si ea cam la fel... va rog HELP VOI CE ATI FACE IN LOCUL MEU?

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

M-as duce, m-as prezenta si i-as spune ca vreau id-ul ei si as vorbi cu ea pe mess si i-as spune ce si cum. Nu stiu daca vrei sa faci asta, eu ti-am spus ce as face eu. Incearca si vezi!

| a_7338 a răspuns:

In **** mea esti in liceu si nu sti cum sa vorbesti cu o fata sati bagi **** aiurea de tine
laughing cred ca ar trebui sa-i zici buna si sa te uiti pe google la replici pentru agatat o fata de 16 ani laughing aiurea de tine oricum succes (o sa ai mare nevoie)

| unvisalbnegru a răspuns:

Eu una as merge pe sala si cand o vad ii fac cu ochiul sau ma fac ca intru in ea din greseala...glm

vorbeste cu alti colegi de ai ei ca doar nu are numai un coleg nu?
big grin

| adela93 a răspuns:

Intereseaza-te daca face parte din corul scolii si inscrie-te si tu acolo ca taragotist(le excita pe fete) veti avea ocazia sa comunicati. Poate scrie la revista scolii. Cauta-i numele pe google. Pune-i mana pe fund. Fa un gest nebunesc, pretinde ca esti elevul de servici pe scoala si ca e chemata la poarta, atunci cand iese afara ii spui ca o placi ingrozitor de mult. Sparge-i geamul cu mingea la casa, fa ceva baaa.