| bahoi a întrebat:

Imi place de o fata din liceu dar nu stiu cum sa i spun asta. Nu o cunosc ci doar am vazut-o din priviri si nici nu stiu exact in ce cls invata ( stiu doar ca invata la etajul 3 al liceului)...si intrebarea mea este cum fac in asa fel sa vb cu ea? Cum sa fac sa intru in vorba cu ea si al fional sa fac rost de idul ei.

ps. nu vreau sa imi dea un coleg de-al ei idul ei ci ea personal...eu am 16 ani si ea cam la fel... va rog HELP VOI CE ATI FACE IN LOCUL MEU

3 răspunsuri:
| BigSexy a răspuns:

Mah... un lucru foarte usor de facut e sa te duci des pe la etaju ala, sa iti faci prieteni printre cei din cls ei, te faci cunoscut pe la etajul acela, atragi atentia ei, o bagi si pe ea in seama, ii ceri id, vorbesti cu ea, o cunosti, si daca merg lucrurile bine... whistling

| ofataoarecare_2381 a răspuns:

Din moment ce nu o cunosti nu cred ca ar fi ok sa te duci sa. i ceri id u direct mai intai ''infiltreaza te'' in anurajul ei treci mereu prin pauze pe la etajul 3 astfel se va obisnui cu prezenta ta mai bagate in seama din cand in cand mia zi cate ceva intreab. o ce face, daca sta de vorba cu un prieten comun du-te si tu (mai tachineaz. o da sa nu devi nesimtit asa cu cate o chestie minora, sau fai un compliment) incearca sa fi cat de mult poti in preajma ei dupa ce va mai acomodati cerei nr si id. u si invit. o undeva in orashappy

bafta:*

| pufocila a răspuns:

Pai... poti sa te bagi in vorba cu ia!
asa e la prima dragoste in fine,...
cerei id-ul si mai vorbeste cu ia sau invit-o la o intalnire ca sigurat nu te va refuza!

te pupicesc,, bahoi''