| alexxbox a întrebat:

Imi place de o fata din liceu dar nu stiu cum sa i spun asta. Nu o cunosc ci doar am vazut-o din priviri si nici nu stiu exact in ce cls invata ( stiu doar ca invata la etajul 3 al liceului)...si intrebarea mea este cum fac in asa fel sa vb cu ea? Cum sa fac sa intru in vorba cu ea si al fional sa fac rost de idul ei.

ps. nu vreau sa imi dea un coleg de-al ei idul ei ci ea personal...eu am 16 ani si ea cam la fel... va rog HELP VOI CE ATI FACE IN LOCUL MEU?

2 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Vezi la ce activitati extrascolare participa fata sau poate participa la un proiect prin scoala intereseaza-te si implica-te si tu astfel incat sa te remarce sa fiti mai apropiati dupa ce ii poti cere idu-l ca sa mai vobriti.Vezi poate aveti un prieten comun si mergi in vizita pe acolo pe la ea pe hol, poate mrge la magazin si te poti duce si tu in acelasi timp si sa intri in vorba cu ea. Sper sa reusestihappyBAFTAhappy

| pryntesa a răspuns:

Pai nu mai fi rusinos du-te si intreab-o ceva despre sc si purma ii zici daca ar putin timp liber pentru u bine urmarsto cand ise pe hol