| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata din scoala. Acum cateva saptamani i-am zis pe mess ca e draguta si ea mi-a raspuns rece:,, mi s-a mai zis", zicand ulterior la toata clasa mea. Apoi peste cateva zile un prieten de-al meu a intrebat-o pe facebook daca-i place de mine si ea a zis:, Are you kidding me?". Ce sa fac in continuare, sa renunt, ca mie chiar imi place de ea?!?!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu te cred ca-ti place,dar refuzul ei este atat de brutal si nedelicat!
Fata are prea multe fite in cap,nu are bun simt in ea si e needucata,are mari pretentii si nu stiu daca are vreun motiv!
Asa ca, o doza sanatoasa de indiferenta, dar una zdravana i-ar face bine.
Si cauta o fata cu piciorele pe pamant si cu suflet in ea!
Bafta multa!

1 răspuns:
| Candace a răspuns:

Eu zic sa renunti...adica se vede ca sufera de ea deci de ce sa te porti frumos cu cineva care iti raspunde atat de murdar la o asemenea fraza?!