| popmirgea1999 a întrebat:

Imi place de o fata, e o fosta colega de clasa. Am intrat de doua ori pe facebook, dar nu vrea sa vorbeasca. Imi place de ea de mor. ce sa fac? ea e mai populara asa, cred ca i s-au urcat si fitele la cap de cand a dat de popularitate. ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Degeaba iti place tie daca ei nu ii esti pe plac, cu atat mai mult ca ati fost colegi de clasa, te cunoaste si nu vrea sa iti acorde atentie, renunta si cauta pe altcineva ca altfel nu iti faci decat nervi si nu se merita

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Iti imaginezi nu, ca daca e o fata populara, sunt destui baieti care incearca sa o abordeze pe facebook, multi cu vrajeala mult mai buna ca a ta. Fii rezonabil, si alege fete la care ai avea sanse, altfel te vei satura de refuzuri