| flyproject a întrebat:

Imi place de o fata ea zis la un prieten ca sunt prea disperant credeti-ma el nu m-ar minti mi-am cerut scuze pentru ce s-a intamplat da nimic ce sa fac oare o sa ma caute intr-o zii?

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce tot speri? De ce nu o lasi in pace? Daca a spus ca o disperi, atunci cred ca ar fi bine sa o lasi in pace! happy

| MrCernea a răspuns:

Frateee femeile sunt ambitioase mai ales in ziua de azi crede ma ca arat cat de cat sunt placut in ochii femeilor stiu asta simt.dar sincer nu o sa te caute in nici un caz.straight face bafta oricum