| Adryannn a întrebat:

Imi place de o fata fosta colega ea s-a despartit de pr ei si ea se uita cam frumos la mine sa o intreb daca sa fim impreuna sau nu imi place si mie de ea o besk. help me.

Răspuns Câştigător
| Cata_2053 a răspuns:

Buna.Eu cred ca ar trebui sa ii spui ceea ce simti pentru ea... daca tu spui ca se uita frumos la tine cu atat mai bine.Parerea mea este ca ar trebui sa incerci. Dar nu uita sa fi sincer si totul va iesi asa cum vrei.De obicei fetele inteleg lucrurile de genu astabig grinwinking

1 răspuns:
| itarkan a răspuns:

Adrian in primul rand trebuie sa inveti sa scrii. Daca o sa ai o discutie cu ea, si o sa fie cam in acelasi mod in care ai explicat aici, atunci o sa fuga fara sa se uite inapoi.
Si acum referitor la situatia ta(cam ce am inteles eu), nu mai sta sa te gandesti. Daca accepta e bine. Daca nu accepta, macar sti ca nu ai ratat ocazia, si poate data viitoare o sa o faci mai bine.
Mult succes!