| OupS a întrebat:

Imi place de o fata in clasa cu mine.de 8 martie am dat petrecere si am dansat(si tot se uita la mine si dansa cu spatele la mine),se mai uita si in timpul orelor cateodata.dar marea problema este ca are un prieten de la liceu si in fiecare zi se vede cu el
intrebarea estebig grinc face aceste gesturi fata de mine avand prieten?
aaa,si eram sa uit la avatar pe mess are o poza facuta de 8 martie eu aparand pe scaun...
FUNDA

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Chiar daca are prieten cred ca te place si pe tine, altfel nu s ar uita la tine

| Supps a răspuns:

Eu, ca terță parte, nu știu, nu pot decât sa-mi dau cu parerea. Singura persoana care știe este ea, asa ca, cel mai înțelept lucru pe care l-ai putea face este sa o întrebi pe ea pentru ca nu mușcă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca ii place de tine... Daca totusi are un prieten atunci mai mult ca singur asteapta sa ii ceri prietenia.winking

| Valerika_7082 a răspuns:

Nu conteaza ca are prieten,posate pentru el nu simte nimic ci doar din anumite interese, pentru tine poate a simtit o atractie anume, si straduite sai dai de inteles ca o placi si poate il lasa pe acel baiat si vine cu tine!

| Alexandru_Alex_1994_swn3 a răspuns:

O fata din clasa de la mine se uita la mine in timpul orelor serioasa bine ca se uita si in pauza la mine are si prieten ce credeti ca ma palce?