| AnonimMD a întrebat:

Imi place de o fata mai mica cu 4 ani, eu am 18, tot ceea ce avem in comun este muzica, ambii practicam pianul, eu de citeva luni, acolo si am vazut-o prima oara, vorbim pe mess de aproape o luna, cind ii spun ca poate te deranjez si posibil sa intrerupem convorbirea, imi spune ca nu o deranjez, la scoala tot incerc sa-i mai atrag cite o privire, cind mai vorbesc cu ea pe la scoala vorbeste de abia o auzi, cu prietenele ei e parca mai vesela, si nu stiu ce sa fac, cum sa eu spun ca-mi place de ea, sunt un baiat as zice eu amabil, nu mi-as bate joc niciodata de o fata, dar nu am curaj sa-i spun ceea ce simt pentru ea si in ce anturaj sa eu spun.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate e mai timida de felul ei cu baietii, gaseste un moment in care sa iti faci curaj si sa i zici ce simti pentru ea

| AnonimMD explică (pentru mona):

Sa mai vb cu ea pe mess? adica posibil deja sa satura de mine cit ii scriu.

| mona a răspuns (pentru AnonimMD):

Pai vorbeste dar nu des

| neutrino a răspuns:

E bine totusi, sa lasi copii in pace.

| qarim a răspuns:

Prietene, ai 18 ani..aia e o fetita pe langa tn..las-o sa stea cu unu' mai de varsta ei.
fara supararewinking

| nebuniiiiccaaaaa199 a răspuns:

Hmmm....nuj intreab-o mai mult de vb intreab-o de scoala cum se descurca, ce ii place sa faca in weekend invit-o la un suc si apoi totul vine de la sine!
bafta!