| mODIN a întrebat:

Imi place de o fata.Ne-am intalnit intr-o excursie organizata de scoala in germania.In cele doua saptamani cat am stat acolo am avut timp so cunosc. Pe drumul inapoi spre romania ne-am tinut de mana si am stat unul langa altul. Dar acum la scoala abia ma mai saluta, dar mie tot imi place de ea.Am cateva dezavantaje:e mai mare cu 2 ani, nu sta in acelasi oras, sunt mereu baieti in jurul ei. Ce sa fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Regret ca ti-o spun,dar sansele tale sunt foarte mici,aproape inexistente.
Fetele,in general,se uita la baieti mai mari ca ele.
In excursie,a fost un moft al ei,o simpatie brusca,poate simtea nevoia de afectiune si erai in fata ei,disponibil.
Intoarsa in lumea ei i-a parut rau ca ti-a dat sperante, asta e motivul pentru care abia te mai saluta.
Sfatul meu este sa o lasi in pace si sa nu-ti mai faci sperante.
Incearca sa gasesti o alta fata de care sa te apropii, chiar mai mica decat tine.
Imi pare rau.