| teroalex008 a întrebat:

Imi place de o fata. Nu este in clasa cu mine ci suntem pe acelasi etaj. Cum as0i putea sa ma bag in seama cu ea si sa ii cer idul? funda, multumesc

4 răspunsuri:
| 7fold a răspuns:

Pur si simplu poti sa te duci la ea thinking sai spui "buna cf" si sa vorbesti cu ea dar... sa nu te balbai thinking fara risc nu castigi happy

| Hayat a răspuns:

Frate fi la subiect, daca ati mai vb cere-il pur si simplu, daca nu bagate-n seama ceva de genu: ceau ce faci? ce bine iti sta azi in..., vi la un suc, si ai putea strecura prin cateva intrebari de genu asta si intrebarea Nu-mi da-i si mie ID tau?big grin

| scumpete a răspuns:

Cat mai direct fetelor le blak baieti directi.

Saw daca iti este destula rusine poti cere un coleg /colega sa iti fac rost de id`ul ei si vbiti pe mess

Mereu este mai usor pe mess sa iti exprimi sentimentelehee hee

| denizza a răspuns:

Faza ii ca pe mess poate fata are impresia ca iti bati joc de eatongue... oricum, succes la."agatat"laughing