| anonimulanonimus a întrebat:

Imi place de o fata si ma intalnesc o singura dat pe saptamana cu ea la o grupa. eu sunt un baiat timid si mai mereu am nu am bagat-o in seama pana acum. am numarul ei pe whatsapp. vreau sa o fac sa ma placa si nu stiu cum mai ales ca ar fi prea ciudat sa incep sa vorbesc cu ea mai ales ca nu am bagat-o in seama timp de 6 ani.

2 răspunsuri:
| Eddz a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa iti faci curaj si sa mergi sa o intrebi daca vrea sa iasa cu tine undeva gen film, cina....intelegi tu. E mai simplu sa primesti un raspuns direct decat sa stai si sa te tot gandesti ce sa faci.
Succes

| munteanuionvictor a răspuns:

Poți să-i scrii un mesaj prin care-i dai de înțeles că vrei să o cunoști mai bine.