| protv68 a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu cum sa-i spun.Ok...deci ea este desteapta(de nota 10) si este cea mai frumoasa din clasa(parerea mea big grin) Sfaturi va rog!

4 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Pai daca tot esti baiat si ai avantajul sa fii coleg cu ea(sau daca nu sunteti din aceeasi clasa) poti sa ii fii f apropiat(fetele apreciaza asta) sau sa treci mereu pe langa ea si sa te uiti frumos la eahappy

| Angelofdemon a răspuns:

Fii si tu la fel de destept ca ea.happy

| toygirl a răspuns:

Pai dc sa nu faci primul pas,esti baiat doar,incearcasavorbesti cu ea, sa o inviti undeva, si cu timpul veti fi impreuna...bafta happy

| firefoxy a răspuns:

Incearca sa te apropii de ea.Cauta interese comune si chestii din astea.Oricum...Inainte sa ii spui ca o placi asigurate ca este chiar fata pe care o cauti.