| mika_4756 a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu cum sa intru in vorba cu ea! Ce sfaturi imi dati? plz:* dau fundita

Răspuns Câştigător
| Mara_4803 a răspuns:

Zici: chiar vroiam sa te vad! unde ai mers? arati uimitor. imi dai fundita? plizz!

6 răspunsuri:
| stefangeles a răspuns:

Intreab-o de sanatate sau deschide un subiect interesant care sa-i placa doar nu o sa te duci sa vorbesti cu ea despre motoare, feluri de bere si fotbal laughing eventual toate astea la un suc se pot povesti multe acolobig grin ''si foloseste prezervativul fetele sunt imprevizibile''

| claudiea79 a răspuns:

Poti a o intrebi ce pasiunii are? ce ii place sa faca sa iesiti in parc sau la film. la un suc. sa faci temele impreuna la ea sau la tine. sa plimbati ciinele in parc. poti sa o ajuti la desen ii dai un desen facut de tine sau la informatica daca nu se descurca

| BaByTzZa a răspuns:

Pai zi si tu pentru inceput ca vrei sa vb cu ea o iei de o parte si ii spui ca iti place de ea ...mai simplu si mai usorwinking

| Onetwthree a răspuns:

Esti baiat sau fata? "mica"

| A4TECHH a răspuns:

:-J wow dar tu nu esti fta?

| loove_5215 a răspuns:

Mika, in poza nu imi dau seama daca esti fata sau baiat.scuze,deci raspunde-ne esti fata sau baiat?