| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata si nu sunt sigur ca ei ii place de mine, e mai mica ca mine cu 2 ani.Cum sa aflu?

2 răspunsuri:
| larya234 a răspuns:

Pai nu stiu exact cum sa afli dar o poti pune la incercare sau intreaba-le pe prietenele ei daca te place sau invit-o in oras sau spune-i direct ce simti te vei descurca bafta!

| SlowLikeSnow a răspuns:

Zii si tu "ce faci frumoaso sau papusa, draguta, frumusiko etc." "ce frum esti in poza de la av" "nu iesi odata la un suc sau in parc?" zic si eu chestii de astea daca vrei lasa-mi un mesaj si-mi zici cam ce vorbiti voi cum o cheama cum va intelegeti si te mai ajut eu cu ceva si cati ani aveti.papawinking