| kitty_2781 a întrebat:

Imi place de un baiat.Am mai avut relatii, unele destul de serioase, dar totusi cand il vad pe el simt ceva aparte.Si nu stiu daca ar trebui sau nu sa-i scriu eu prima. El nu a facut nimic pana acum, dar de fiecare data cand ma vede imi zambeste si flirteaza cu mine. Vreau sa-i scriu, si o voi face, doar ca vreau sa am o conversatie cat de cat interesanta nu doar "ce faci"-"nimic, tu?"
ajutati-ma sa gasesc o tema de conversatii cu el, sau cel putin un motiv ca sa pot incepe sa-i scriu, mersi love struck

Răspuns Câştigător
| xxxname a răspuns:

Ok, eu sunt expert la asa ceva...big grin
Daca vine vorba ca tu vei discuta cu el pe NET, atunci spune-i astfel:
Incepe o discutie despre prietenii lui, sau ce planuri are pentru miine, sau intreaba pur si simplu, cum cu dragostea, sau daca are vreo prietena...winking
Si daca vei mai filtra mai mult timp cu el, si stii ca nu are nici o prietena, atunci propunai sa iesiti undea, si acolo, iarasi mai propunai sa se intilneasca cu tine happywinking
Funda?

1 răspuns:
| eddward7 a răspuns:

Pai incearca si tu sa intri in vb cu el,, intreaba-l daca ii place vreo fata, si ce parerea are despre tinehappy