| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat laughing asa el ma cunoaste din vedere de pe la scoala dar nu am vorbit niciodata mai mult de 2 cuvinte si alea erau la magazin imi zicea" pofta buna" eu nu ma bag in seama cu el si sunt sigur ca nici el nu o sa o faca repede suntem din localitati diferite plus ca unei prietene "vecine" ii place de el si ea e mult mai frumoasa decat mine cel putin asa o vad eu stiti mereu astea care au tupeu si sunt bagate in tot felul de prostii au noroc! Cred ca el a incercat sa vorbeasca cu mine,adica si cand ne intalneam in oras asa pe strada se toca de mine si apoi imi zâmbea problema e ca nu ne prea vedem poate asa aveam o sansa oricum voi ce ziceti,deci numai eu si voi stiti despre asta laughing vecina aia a mea imi vorbeste de el de fiecare data cand vine la mine,a intrebat-o daca e fata de treaba deci inseamna ca si el a auzit niste "lucruri " despre ea poate nu are o parere asa buna cum cred eu despre ea, daca avea erau deja impreuna asa se pare ca el o evita laughing Ciudat thinking

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Lasă-l pe el să facă primul pas.Şi dacă alege vecina, o să ştii că e pentru aspect.Dar după ce trece de aspect, sunt lucruri mai importante.Lasă timpul să treacă şi vezi cum evoluează lucrurile. Apoi, poţi să îţi faci o părere despre el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa il bagi in seama si spune-i lucruri interesante happy mergewinking

| hubbabubba777 a răspuns:

Nu te mai stresa......mai sunt alte sute de baieti care te asteapta

| hubbabubba777 a răspuns:

Poate esti indragostita