| andrada a întrebat:

Imi place de un baiat care acum a term a6a si eu a5a (cls lui e langa a mea) si uneori mai vine la mine in clasa ca colegii mei se inteleg bine cu el si mie imi cam place de el. mie dat add pe fbk si am mai vb 1 data cu el dar numa sall cf nimic important si eu i-am zis prima sal. si la scl nu vb deloc.

cum sa fac sa ma apropii mai mult de el?

Răspuns Câştigător
| d3nisa202 a răspuns:

Pai iti dau mai multe sfauturi laughing :
1. Daca zici va imi vne la tine in clasa si vb cu colegii tai, du-te si tu acolo si baga-te in vorbahappy Sau pur si simlu te duci si tu cu ei laughing Dar nu esti singura, sunt si colegii tai!
2. Daca il vezi saluta'l happy Daca iti rasp. inseamna ca te stie laughing Si poti sa'l imi intrebi ce face, cum se simte, etc.
3. Cand il vezi poti sa il rogi sa il intrebi cat e ora, daca s-a sunat < tot felul de prostii din acestea smug laughing
Sunt multe metodehappy Si pana la urma macar incearca sa il intrebi cat e ora sau ceva de genu :* Pana al urma daca stai si numai te holbezi al el nu rezolvi nimic laughing Sper ca te-am ajutat putin :* Bafta :X

3 răspunsuri:
| fgzsjhguj a răspuns:

Pai cand colegii tai or sa iasa cu el du-te si tu cu ei si daca sunteti toti in acelasi grup inseamna ca trebuie sa vb toti unii cu altii asa ca poti sa te bagi in vb cu el. spuneti parerea la unele chestii pe care le zice el,bagate in vorba la niste subiecte pe care le deschide el, si poti sta langa el atunci,si de la ce incepe el sa vorbeasca continui tu, sa incepi sa vorbesti cu el numai cand sunteti intr-un grup da? asa o sa inceapa totul,el o sa vada ca va intelegeti bine ca amici si poate chiar el o sa te invite in oras cand o fi sa iasa cu mai multe persoane, si cand o sa mai treaca ceva timp o sa te invite sa iesiti doar numai voi doi daca ai noroc, depinde daca respectivului o sa-i placa personalitatea ta
norocwinking

| sunset a răspuns:

Uite ce probleme ai tu la 12-13 anilaughing

| fgzsjhguj a răspuns:

Haide maaa ca e draguuut:X:X. la varsta asta e normal sa se dezvolte cate o simpatie catre o anumita persoanaa:X. este chiar dragut atata timp cat nu devin serioase caci nu trebuie pentru ca este prea mica ''cloe11''. hai recunoaste ''sunset''