| lovestoryy a întrebat:

Imi place de un baiat care are prietena. el imi spune ca tine la mine si cand suntem singuri ne sarutam. dar am aflat ca el a facut asta la mai multe fete pentru ca vrea sa-i faca blowjob.eu cred ca lui chiar ii place de mine? vreau sa vorbesc cu el despre asta dar nu sunt foarte sigura. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Tot ce iti pot spune este sa ai mare grija ce faci in continuare, nu prea ar trebui sa ai atata incredere in el mai ales ca sti toate astea despre el.El face parte din categoria baetilor care gandesc doar cu ce au in pantaloni! El incearca sa te abureasca "te iubesc de nu mai pottt", dar daca o sa vorbesti cu el si vezi ca nu vrea nimic din toate astea e de binehappy

3 răspunsuri:
| StillMissYou a răspuns:

Vorbesti cu el. si serios sa-ti spun nu merita sa te saruti cu asa baiat ''stiu poate tei indragostit '' dar nu cred ca vreai sasi fata joc de tine mai bine acum de cit prea tirziu :-)

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Clar trebuie sa vorbesti doar asa poti afla!

| jakkk a răspuns:

Fugi de el ca de dracu! o sa te doreasca doar pentru acea "mica" perversiune. sunt destui baieti in toata Romania si lumea asta happy