| InfinityLove2000 a întrebat:

ImI place de un baiat care e cu 2 ani mai mare.nu prea vorbim(foarte rar) si in plus are si prietena.ce sa fac ca sa il uit?

Răspuns Câştigător
| Cupcake a răspuns:

Stiu cum e. Dar oricat as vrea sa te ajut nu prea am cum. Nimeni nu prea are. Timpul le rezolva pe toate. Nu exista o reteta pentru asta. Tot ce poti face este sa-ti ocupi timpul in asa fel incat sa nu mai ai cand sa te gandesti la el. Sper ca te-am ajutat.Pup

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate!
Dar ca sa il uiti mai usor, ori vorbesti cu altul ori faci diferite activitati care sa iti ocupe tot timpul

| gabril19 a răspuns:

Gaseste-ti alte preocupari, sau fa ocheade altor baieti, arata ca esti dispusa pentru o eventuala relatie de prietenie.o sa-ti iasa din cap daca incepi o relatie cu un alt baiat.succes.

| youronlyone a răspuns:

Cum sa il uiti daca nici macar nu ai fost cu el impreuna?, este doar un moft sau o chestie trecatoare, fa cunostinta cu alte persoane, iesi cu prietenii nu te mai gandi la el daca el nu iti da vreun semn cum ca te-ar placea...