| Fritsa a întrebat:

Imi place de un baiat care e mai mic decat mine cu un an.Eu sunt a 8 si el a 6 si tot imi spune ca el ar fi vrut sa fim colegi si daca as ramane repetenta...
Desigur NU o sa fac asta, dar el ma place.Recunosc ca l-am ranit de multe ori, i-am insultat prietenii, l-am batut dar si el mi-a insultat prietenii si m-a ranit fara sa isi dea seama sad.
Mie mi-au spus mai multi baieti ca sunt frumoasa, desteapta...etc :-& si as avea alte optiunii dar eu pe el il plac crying
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Să-i spui că-l placi şi să-l întrebi dacă vrea să fie cu tine. Ce e aşa greu? Cereţi scuze pentru ce i-ai făcut! Baftă!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Te conosc? Cumvalaughing

| Iziii:x a răspuns:

Intelegwinking
Vorbeste cu eltongue
Discutia e cea mai buna calelove struck
Si chiar dca e cu 2 cls mai mik nu conteazabig grin
Mda sper kaa a glumit cand a zis sa ramai repetenta...
Deci cel mai bine e sa ii spui ca'l placitongue
Pupicikiss
Fundita?