| Dragutzica2002 a întrebat:

Imi place de un baiat care e turc. E cu doi ani mai mare ca mine si suntem in aceeasi scoala.Dar el vorbeste cu mine numai pentru ca o place pe prietena mea. Nu stiu ce sa fac! Il iubesc

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din moment ce o place pe prietena ta nu cred ca ai vreo sansa sa fi cu el, e ca si cum un baiat te ar iubi si ar vrea sa fie cu tine dar tu iubesti pe altul

| VampireBlood a răspuns:

Spune`i pana nu e prea tarziu

Răspuns utilizator avertizat
| Ingerintunecat92 a răspuns:

Deci sa o luam pe mai multe variante:
1) vorbeste cu el separat si spune-i ce simti(dar ai grija k o poti da in bara)
2)las-l,k nu e de tine si cauta-l pe altu.stai u linistita ca t va cauta, pentru ca asa este in viata.cand cauti o anumita pers si ea/el nu da importanta se intoarce roata!winking