| Alice_7510 a întrebat:

Imi place de un baiat care insa iubeste o fata, dar fata eu zis ca vrea sai fie doar cea mai buna prietena. Dar acum el o zis ca nu o sa mai iubeasca nici o fata si nu mai vrea sa aiba nici o relatie. Mie chiar imi place de el si as vrea ca el sa uite de fata aceea, voi ce ziceti, ce ar trebui sa-i zic, ca sa se chalmeze sau ceva?

3 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Pai ai putea sa-i sugerezi sa-si taie putzulica fiindca daca tot nu mai vrea nicio relatie...doar pentru a o folsi in scop pisacios,e prea putin pentru a o cara zilnic dupa el! Alice,sincer acum,un sfat; NU te umili in fata lui,mai sunt baieti! Probabil candva,isi va da seama c-a gresit fata de tine,insa acum, lasa-l sa faca pe victima, pe importantu'!laughing

| consiliera a răspuns:

Ok.Apropie-te de el cumva. Ofera-te cu sfaturi despre fete. Spune-i ca e tanar ca viata merge inainte.Nu e cazul sa arunce haina in foc pentru niste purici.Fa-te ca o amica pentru el daca tii atat la el. Apoi iti dai seama ce ai putea face...

| virginia9635 a răspuns:

Dai unh lucru care ii place mult ca un cadou.Dar asta mi-a venit i8n cap.