| daria_2531 a întrebat:

Imi place de un baiat care nici nu stie ca exist cum sa fac sa ma cunosc cu el si saa ma si placa?/

Răspuns Câştigător
| amalia_4709 a răspuns:

Buna!
asa am patit si eu din pacate.ia legatura cu oricare perosana pe care o cunosti tu binr si te intelegi.si bineinteles sa se inteleaga si el macar olq bine.si organizati o intalinte voi 3.pnm.la care pers aia sa-l invite si pe elwinkingacolo vbti.vedeti voi. faceti schimb d nr de tel.si sa-l suni.nu mereu.o data la 2-3 zile sa nu pari obsedata.straight face.si tot asa.pana o sa ajungeti.sa fiti pr buni.si de aici inkl se stielove struck.asa mi sa it mihappy. cand credeam ca no sa fie nmk.ca nu am nicio sansa. uite ca sa intamplat.crede ma. MINUNILE EXISTA!happy.ai grija de tine.
funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Laura_6219 a răspuns:

Pai mai intai fa-ti curaj fa cunostinta cu el si vorbeste cat mai mult incearca sa fiti prieteni si sa-l cunosti cat mai bine apoi cand consideri tu ca ati devenit prieteni spune-i ce simti pentru el