| xGloryaax a întrebat:

Imi place de un baiat care nu stiu daca ma place c eu va spun semnele si voi imi spuneti daca e adevarat:im zambeste tot timpul ma intreaba daca vreau sa merg cu el acasa ma tchineaza dar nu satiu daca sunt semne sau daca asa se comporta el de obicei. fetele de la mine din cls spn c place pe alta fata dar stiti si voi ca lumea asta e rea si nu stii ce sa mai crezi.va rog dati-mi raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| ĄŇÐİ a răspuns:

Eu cred ca te placewinking.Cam asa a inceput si la mine...si eu sunt cu acel baiat.Colegele tale poate sunt invidioase pe tine si si ele il plac pe el dar vor sa te indeparteze de el.Eu zic sa-l intrebi...Succes!happy