| kristina13 a întrebat:

Imi place de un baiat care sta in cartier cu mine.Intr-o zi mi-a zambit, iar in alta zi mi-a facut cu mana. Un prieten i-a zis ca imi place de el.Intr-o seara eram pe afara cu o prietena si ne plimbam,iar el era cu niste baieti cu bicicletele si a trecut pe langa noi si ne-a zis mai multe chestii de genu "ce fac domnisoarele? pisi,iubi" si se plimba cu bicicletele pe langa noi el si alti baieti si ne fluierau, apoi a zis ca unui alt baiat ii place de mine.Eu nu l-am prea bagat in seama. Dupa aceea au inceput sa ne urmareasca, iar noi am fugit.Si l-am vazut ca vorbea cu baietii aia despre mine si prietena mea.Parca facea un plan sau ceva de genu..Noi am plecat acasa pentru ca se facuse seara.Cand am plecat el l-a chemat pe un copil la el sa ii zica ceva.Intr-o zi m-a ocolit si nu m-a bagat in seama.Cand trec pe langa el se uita insistent la mine.Azi nu m-a bagat deloc in seama.Intrebarea mea este:credeti ca ii place de mine?

4 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Tu sa nu i faci nici o data cu mana, lasa l sa si faca singur laughing

| neutrino a răspuns:

Un viitor iubit tare interesant. Incearca sa agate fete de parca ar chema la el o pisica.

| Mirunelu a răspuns:

Asa fac baietii ca sa atraga atentie unei fete. Le tachineaza, sau procedeaza cum ai descris tu. Ii este frica sa te abordeze, mai ales cand este singur, asa ca ii este mai usor sa faca anumite lucruri ca sa iti atraga atentia cand are pe cineva langa el. Eu zic ca te place, dar din anumite motive, timiditate poate, nu te poate aborda cand este singur.

| Deiaaaaa a răspuns:

Sa'mi fi zis unu mie pisi ar fi ramas fara dotaj happy Parerea mea. e mult prea imatur. Nu stie nici macar ce vrea. Nu prea merita osteneala