| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat cu care am mai fost impreuna si acum suntem prieteni... vreau sa-l fac sa ma i-a in brate niste sfaturi
cel mai bun raspuns funda

5 răspunsuri:
| adywow a răspuns:

Pai daca iesiti amandoi la plimbari si prin alte parti la despartire ar fi solutia sau cand va vedeti happy un "da sa te pup " alaturi de un pupic pe obraz si o imbratisare nu a deranjat si nu o sa deranjeze pe nimeni vreodata

| andreeeeaaaaapwp a răspuns (pentru adywow):

Faza e ca nu mai suntem ca inainte si la plimbari nu putem iesi fiindca el e la liceu dupa masa si mai vine cateodata asa pe la scoala

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Lasa natura sa-si urmeze cursul, ai rabdare si totul va veni de la sine.

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Ia-l tu prima, poate e prea timid.

| KaTtAnNaKalau a răspuns:

Poate te ajuta asta...
1-I-ati inima-n gura si du-te la baiat si zi q vrei sa fii q el.
Poti sa faq asa...
1-Intr-o zi q soare, te gatesti frumos, iti pui niste pantofi q tok, si iesi pe afara, cand il vezi pe bait treq pe langa el si te prefaq ca ai cazut, daca ai noroc si nu sta pe o banca sau vb q ceva te va prinde...
email-u laur_l67@yahoo.com