| anonim_4396 a întrebat:

Îmi place de un băiat D, dar colega mea îl place.Ce sa fac?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se numește concurență!
Pa, pa.

| BonneLess a răspuns:

Nu ai de ce sa renunti este o colega de-a ta nu cea mai buna prietena si chiar daca ar fi fost, daca nu a avut antecedente cu acel baiat nu trebuie sa iti faci probleme.

| Cristina45 a răspuns:

Nu conteaza, cea mai buna sa-l castige... o sa ramana cu una din voi doua asta daca si el isi indreapta atentia spre una dintre voiwinking iti urez bafta, cucereste-l big grin

| neutrino a răspuns:

Bucurati- va amandoua!

| Maxim96 a răspuns:

Depinde el pe cine place mai tare.

| Raiiiisa a răspuns:

Exclude-o si ajungi acolo unde vrei, sa nu crezi ca si colegei tale ii pasa ca tu il placi pe respectivul.

| SimonaQs a răspuns:

Depinde si de cine ii place lui... Poate ramane cu una din voi poate cu nici una asa ca pana atunci bucuratica amandoua de el pana nu va avea iubita...

Pa Pa :*

| VampireBlood a răspuns:

E mai bine să pui fericirea ta pe primul loc, dar depinde şi de el de cine îi place.
Dacă nu îi place de ea, ai şanse mai mari.

| xanderblackx a răspuns:

Let him choose. si nu va certati pentru un baiat. numai bine

| mihnea123abc a răspuns:

Bateo

| KnowEverything a răspuns:

Daca nu va bateti, nu rezolvati nimic laughing

| maryus83 a răspuns:

Faceti un trio

| Raspundd a răspuns:

Arata-i colegei tale ca esti mai buna ca ea la ademenit baietii, si asa se vor isca cateva certe, nu este bine. Dar daca si tu si baiatul acela va placeti suficient, sar putrea ca si voi sa fiti impreuna. Daca se va mai baga si colega ta in discutie (relatie), o vei putea ignora politicos, pentru ca tu ai castigat acel baiat si nu ea!

| vasilicatiribomba a răspuns:

Rapeste-l si tine-l ascuns in pivnita, va crea o atractie pentru tine.

| ingerashultauiubit a răspuns:

Hey daca chiar iti place de el si chiar simti ca te atrage lupta pentru el daca tu si colega ta va aveti foarte bine lasati de la voi ca scumpa mea baieti sunt destiu :* sper ca ti-am fost de ajutor :*