| Emmilia a întrebat:

Imi place de un baiat da nh cum sa-l abordez mai mult decat un prieten. am nr lui id de mess da place alt fata din cate stiu. fata respectiva nu dar nh cum sa. i,, atrag" atentia spre mine si sa ma palca

Răspuns Câştigător
| akiki a răspuns:

Pari o fat ainteligent si cred ca ar tb sa vb cu el mai des, sa gasesti interese comune... si dupa ce fund ai cred ca deja se simte atras de tine. :*

1 răspuns:
| SweetyHeart4u a răspuns:

Ok,deci esti inteligenta? pune-l sa te gadile provoacal si imbracate foarte frumos.Incearca sa ii atragi instinctul incearca sa razi cu el, si pune o cmbp a ta sa puna 2 vorbe bune la tine:*:*