| alexaalexandra a întrebat:

Imi place de un baiat dar cred ca si prietenei mele(cea mai buna) ii place de el. si am impresia ca si lui ii place de ea. si cand vad ca vine mereu la ea si se baga in seama cu ea moorr crying(
ce ma sfatuiti sa fac?
funda

Răspuns Câştigător
| deiutza_9183 a răspuns:

Offfsadsad

pai sa lasi timpul sa treaca sa vezi ce va fi
daca lui ii place de ea nu AI ce face ce-l mai bine ar fi sa incerci sai ingnori si sa gagesti alt baiat spre care sa-ti atragi atentia

bafta mare:*:*

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Renunta la el. Dai o prietenie pentru o relatie care probabil nu va duce nicaieri?thinking
Asculta glasul ratiunii si nu te lasa condusa de impulsuriraised eyebrows
Inimii nu ii poti porunci. El a ales-o pe ea si tie nu iti ramane altceva de facut decat sa te resemnezihappy
Nu iti face griji vei gasi baiatul potrivit pana la urmatongue

| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine te-ai resemna, mai ales daca este prietena ta cea mai buna.

| Silviu591 a răspuns:

Sa`ti indrepti atentia spre alt baiat thinking daca el se baga cu ea in seama si nu cu tine inseamna ca nu-l atragi thinking succes

| xuanbou a răspuns:

Incearca sa-l lasi in pace, daca nu te baga deloc in seama, baieti sunt o gramada happy funda :* b'bye

| PinkY a răspuns:

Daca lui ii place de ea si spui ca ea e prietena ta cea mai buna, resemneaza-te.