| alexandra_8069 a întrebat:

Imi place de un baiat. Dar cred sa el nu ma placecrying. De cate ori ma gandesc la el imi bate inima. Dar oare el ma place. Ce sa fac ce sa cred? Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Roxx4you a răspuns:

Spune-i ceea ce simti, ca il placi, mai stii poate te place si elsmug. Nu astepta sa faca el primul pas, actioneaza tu cat mai repede inainte sa ti-l ia alta...stiu ce spunhappy.
Desi, daca nu te cunoaste foarte bine, nu prea ar fi indicat sa i-o spui asa pe direct, s-ar putea sa te refuze. Apropie-te de el, deveniti prieteni si dupa ii spui.
Daca va cunoasteti destul de bine, ar trebui sa-i zici ca-l placi. Nu trage de timpwinking! Bafta :*

3 răspunsuri:
| TheLastSong a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti faci curaj sa-i spui ceea ce simti happy.

| ruginiz a răspuns:

Pai din cate inteleg, e bine pentru sanatatea ta, ca isi face inima sa functioneze.

| alexandra_8069 explică:

O sa incerc sa ma apropi de el cat pot eu de mult.Dar sa stiti ca el a mai avut o prietena si mi-e frica ca inca o mai place