| monyka_8858 a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu cum sa fac sa ma bag in seama cu el sa aflu daca si el ma place? ma ajuta cineva? va multumesc!

6 răspunsuri:
| mihai18 a răspuns:

Eu sunt un baiat
vrei sa faci cunostinta cu mine
iata idul meu:mihaitzaianovici

| Bii26 a răspuns:

Sigurwinking
incearca sa te apropii de el...sa va cunoasteti mai bine
apoi puteti sa deveniti prieteni, prieteni buni si prieteni foarte buni
apoi, dupa ce trece o perioada de timp cu siguranta daca ii spui ce simti pentru el va intelege si veti fii impreuna
doar fa ce ti-am zis si ai sa veziwinking

paakiss

| alexandre a răspuns:

Fa-i rost de id si incepe sa vorbesti cu el.
si vorbeste si vorbeste.si pana la urma o sa se infiripe ceva smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si mie imi place de un baiat, sora lui e cea mai buna prietena a mea si i-a spus el in pauze daca vede ca ma uit la el se uita si el la mine si tot timpul vorbeste cu mine oare ma place sau isi bate joc? ajutati-ma id meu de mess cautatyma:aly_frumushik15

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice sa vorbesti cu el pentru ca altfel nu ai cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afla cine sunt cele mai bune prietene ale lui, dupa care te duci la vreo una din ele si ii zici Poti sa iau cartea ta de romana etc., caci vara mea e la practica la universitateDu pa care te imprietensti cu ia. O inviti in oras si-i zici sa-l ia si pe tipul de care, zicindu-i sa o faca in secret.Mai apoi faci cunostintza cu el si povesteshtei intimplari stupide, haioase, cum vrei tu din viataza ta, doar ca trebuie sa comunici mai mereu ca sa nu se plictiseasca. Du pa care.Itzi zic eu ca va merge, c-am incercat!