| AleAlbu a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu cum sa-i spun.Sora lui e in aceeasi clasa cu mine doar ca nu stia inainte sa-i spuna prietena mea.Acum ma simt penibil. El, eu si alti copii[din clasa si mai mari] merg la un club de teatru din scoala.Am citit undeva ca trebuie sa-i arat dar cred ca sunt prea timida. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| T3utza a răspuns:

Daca esti timida ia-ti inima in dinti ca stii vorba aia :,, cu rusinea mori de foame,, ca e vorba de mancare, ca e vorba d dragoste tot e bine sa ai putin tupeu.

Daca totusi chiar esti foarte timida pune pe cineva sa vorbeasca cu el dar fii si tu atenta cam cum ii place lui adica daca ii place sa se vorbeasca direct cu el sau pe ocolite.

Te pup si sper ca te-am ajutat cat'usi de putin... dai fundita...batting eyelashes?