| AlexandraGratiela107 a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu daca lui ii plac de mine va rog ajutati-ma sa imi dau seama ce simte despre mine funda

Răspuns Câştigător
| Alexuta333 a răspuns:

Du-te la el si intrebal "Ma placi?" si daca spune nu poti face asta "Adica nu ma placi cape o amica?" si nu isi va da seama :* Funda?

6 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Intreba-l, baiatul nu e ca femeia, il intrebi da sau nu...

| Nicux1 a răspuns:

Sunt baieti mai rusinosi si unii mai indrazneti, din ce spui tu el ori este un baiat timid, ori nu te place, recunosc, sunt un baiat rusinos, iar cad imi place o fata am simptomele acestea:
-ma balbai cand vorbesc cu ea;
-imi stralucesc ochii si uneori de fericire abunda in lacrimi;
-tremura capul de frica ca respectiva sa nu ma creada un 'disperat';
-rosesc;
-incerc sa nu vorbesc cu ea in preajma prietenilor pentru ca ma vor umili;
Cam atat... funda?

| Nicux1 a răspuns:

Am mai raspuns la o intrebare ca a ta si am dat copy, paste.Scuze pentru treaba 'nu te place'.

| Nicux1 a răspuns:

Cred ca merit o fundita...

| ChemoshRDB a răspuns:

Spune-i ce simti...nimic de pierdut...dar asigura-te ca nu e intr-o relatie!

| RamboBike3 a răspuns:

Spune-i tot ce simti pentru el in fata si intreaba-l ce parere are despre tine! Sau roaga o prietena de a ta o data sa afle cumva dacda i place de tine.