| AnneSweet a întrebat:

Imi place de un baiat dar si el ma place nu mi-a spus niciodata "TE IUBESC" CE FAC?

7 răspunsuri:
| PhantomaEsteFericita a răspuns:

Draga happy.
Daca te place, te place.
Daca te iubeste, te iubeste.
Este o distanta de mii de kilometri intre aceste doua. Intreaba-l si tu ''ma iubesti?'' ca doar nu te doare gurahappy.
De exemplu, mie imi plac multi baieti ca prieteni, nu mai mult.Dar, numai pe unul il iubesc...
Eu zic sa il intrebi daca te iubeste, daca nu ii spui tu. Doar il iubesti nu? De ce ai tine asta in tine daca ar trebui sa ii spuiwinking.

Mult noroc in continuarewinking.

| codrinstefan2103 a răspuns:

Păi sunteți împreună? Și dacă da, de cât timp? Ați mai avut alte relații de durată să vedeți cam ce înseamnă să iubiți?

| Ahead a răspuns:

Ii poti spune tu TE IUBESC, iar el o sa iti raspuna si eu te iubesc draga mea...
In caz contrar ori e timid ori prea prost.

| AnneSweet explică:

Da mergem pe strada de mana chestii din astea dar mie mi-e rusine sa-i zic te iubesc si suntem impreuna cam de 1 an

| alyxii a răspuns:

Nu poti sa iubesti asa usor. Una e sa-ti placa de cineva si alta e sa-l iubesti. Mai asteapta...intalini-va...vorbitiwinkingDoar nu vrei sa-ti spuna ca te iubesta daca nu e asa:*