| sugardaddy6 a întrebat:

Imi place de un baiat de 3 ani dar el e foarte arogant si fitos si nu stiu cum sa vorbesc cu el.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inca e mic lasa-l sa mai creasca sa invete sa vorbeasca sa isi spuna cat de mult te place, daca nu faci nimic se intampla multe in absenta ta, stau dar lumea se misca in jurul meu, ai prins ideea, va veni alta si il va lua

| Freya1 a răspuns:

Daca nu poti sa il abordezi sau iti este foarte greu mai bine renunta risti sa te faca de rusine sau sa te faca sa te simti prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul are 3 ani? laughing

| Marvinmiau a răspuns:

De ce ti-ar mai placea de el? Nu ai putea rezista intr-o astfel de relatie...