| MariaNiculescu a întrebat:

Imi place de un baiat. De fapt mor dupa el. Dar el nici nu ma observa, ii place de alta fata. Cum sa il cuceresc?

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Te resemnezi

| neutrino a răspuns:

Incearca la inceput cu o prajitura, dar daca nu merge, incearca cu un tort.

Răspuns utilizator avertizat
| Plushul a răspuns:

Il impusti laughing)daca deja el place pe alta individawinking stai deoparte nu are ochi pentru tine tongue dar ai sa vezi ca cu trecerea timpului nu o sa mai fii moarta dupa el poate nu o sa mai ochi sa il vezi laughing)) dragostea e trecatoare.

| sEnOkHs a răspuns:

Te ascunzi de el dupa usa si i dai in cap cu toporu happy

| AKaze a răspuns:

Spune-i ca e prost. Poate merge; baietii sunt destul de orgoliosi si s-ar putea sa vrea sa iti schimbe parerea.