| andreeacoolromyna a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa ...problema e ca mult timp l-am urat pentru ca se credea mare si tare si jumate de clasa (fete ) il placeau dar acum s-a dus nr lor si imi place mie de el. la cum se comporta INAINTE cu mine parea ca ma uraste si el da acum totul s-a schimbat. de obicei facea iesiri cu colegii de clasa si pe mine nu ma invita dar acum a invitat mai multi acasa la el si ma invitat si pe mine si la sport ne-a zis sa ne alegem perechi pentru un exercitiu si el a venit la mine. ma place? cum sa fac sa ma placa si sa fie cu mine? va rog muuuult.

1 răspuns:
| GabiRCG a răspuns:

Daca el simte ceva pentru tine nu o sa fie asa greu, tu doar sa stai mai mult pe langa el, vorbeste cat mai mult cu el ca sa isi dea seama ca il placi... succes! big grin