| AlissaDenissa a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa a 8 a si sunt in a 5 a si vreau sa stiu daca am sanse sa-i placa de mine
FUNDAAAAAAAAAA!

13 răspunsuri:
| STEFANXxX a răspuns:

Ei bine fetito eu tot sunt clasa a 8-a si stii, nu prea imi plac fetele dintr-a 5-a, daca el era a 12 iar tu a 9-a atunci mai inteleg, dar stii acum noi baietii ne uitam dupa sani si sub fustite, asa ca mai bine gaseste-ti pe cineva din a 5-a sau a 6-a nu mai mult, pentru ca mai trebuie sa cresti, nu vreau sa te supar, dar stii sunt multi baieti care ii poti impresiona.

| DyNo a răspuns:

Da, ai sanse. Depinde si cum este cu gusturile lui. Si eu sunt a 8-a si nu-mi prea plac cele dintr-a 5-a, nici nu sunt prea atragatoare...
Cum am zis, depinde de tine si de gusturile lui.

| RAY a răspuns:

Da,in iubire nu exista varsta, isi urez bafta si incearca

profilu meu =blog

Răspuns utilizator avertizat
| Xtadelo a răspuns:

Nu ai sanse happy!

Răspuns utilizator avertizat
| cristi62 a răspuns:

laughing eu is clasa a 8-*a si sincer..chiar nu ma intereseaza cele de a sasea sau de a cincea..in schimb alea de a 9-a smug>> altaa viatalaughing ..eu zic sa PUI MANA PE CARTE ca sa nu te vedem pe centura peste 20 de ani happy

Răspuns utilizator avertizat
| cristi62 a răspuns (pentru DomnulCartof):

rolling on the floor SUNT Modesthappy pai alea de a 9-a, alta viatalaughing o luam usurel, ca cu fetele..si tu tot a 8*a nu?

Răspuns utilizator avertizat
| cristi62 a răspuns (pentru DomnulCartof):

Eh,gata tu deja ai experientalaughing Ps: la cartofi, ma refeream laughing, glumesc.imi place cum comentezi la faza cu penisilaughing ma gandeam ca o sa ne explici si noua cum sta treaba cu pupaza?smug =)

Răspuns utilizator avertizat
| cristi62 a răspuns (pentru DomnulCartof):

Usurel,ca cu fetelebig grin