| Stanca_Alexandra_1990 a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa de la mine, si l-am intrebat daca si el ma place si imi tot evita intrebarea.Ce inseama?

Răspuns Câştigător
| aflavius a răspuns:

Stiu un prieten care a patit la fel. Nu te descuraja se mai gandeste iti spun sigur daca nu te placea iti spunea in fata dar el nu este sigur si se mai gandeste.

9 răspunsuri:
| danifx2 a răspuns:

Ca nu te place...

| wforweirdo a răspuns:

Dacă tot evită înseamnă că probabil vrea să îți dea de înțeles că nu te place, fără să te supere...prea tare.

| neutrino a răspuns:

Fii sigura ca baiatul a inteles ce doresti tu, numai ca el nu te place. Si poate ca nu-i plac fetele care fac primul pas si nici nu stie sau nu doreste sa profite de astfel de situatii.

| Fulbaster a răspuns:

Inseamna ca ii e frica sa iti spuna ca te iubeste!

Răspuns utilizator avertizat
| Tessa a răspuns:

Nu mai insista, e bine ca nu e genul care sa-si bata joc de tine daca afla ca-l placi. Stiu specimene d'astea. happy

| raluka2000 a răspuns:

Pai ori ii place de tine si nu are curaji ori evita sa iti vica nu deaorece crede ca te vei simti prost

| Stanca_Alexandra_1990 explică (pentru raluka2000):

Inainte nu prea ne bagam in seama, dar de cand i-am pus intrebarea asta a inceput sa ma bage in seama din 5 in 5 minute!