| federerdinamo a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa mea (sunt pe clasa 7) ma inteleg foarte bine cu el insa nu ii place. Dar cand am vb cu el mi-a zis ca el chiar tine la mine de fapt sunt singura fata alaturi de inca 2 cu care discuta m-a invitat l film pe mine si pe prietena mea cea mai buna.Lui ii plc de ea, eu am vb cu el dar mi-a zis ca oricum nu ii spune pentru ca AIA (adica pr mea, fata de cr ii place ar ramane socata si nu stiu ce sa fac deoarece el tine la mine vb in fiecare zi insa nu mi-a zis nimic, dar nici de prietena mea nu crd ca ii place asta e mai putin important spuneti-mi va rog ce pot face, il plac chiar foarte multlove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Roxii a răspuns:

Pai in primul rand daca si prietenei tale ii place de el veti deveni "rivale" si nu merita oricat l-ai iubi sa te certi cu prietena ta pentru un baiat! poate te va alege pe tine sa zicem si dupa un timp se plictiseste de tine si gata.nu ar merita sa te certi cu prietena ta

1 răspuns:
| ● Ďعw a răspuns:

Afla ce gen de tipe ii plac si poate te regasesti pe acolo... apropiete f mult d el si pune-i niste intr in asa fel incat sa stii daca inkepe sai plac de tine sau nuhappy si daca nu merge spune-i pe fata cum sta treabahappy