| TotRoz a întrebat:

Imi place de un baiat din scoala la mine care e cu un an mai mare, el stie ca il plac si eu stiu ca ma place de la un pr de-a lui. Dar nu vreau sa'l cer eu in comb nici in ruptu capului(aici vva rog sa nu dati rasp de genu ' cerel tu si totul va fi bine sau albumvaa'.) Deci cum spuneam, am iesit cu el de 2 ori neam simtit foarte bine, dar la scoala e alfel, nu prea ma baga in seama si el e in clsa cu fitoasele scoli care il cam plac si sta aproape numa cu ele si eu nu mai supoort!
Ce sa fac sai atrag atenti intr-un mod special,? Sa'l tratez cuu indiferenta sau sa'l ii arat mai mult interes.
Dau funa la cel mai bun raspunds. love struck

2 răspunsuri:
| Anakatsu a răspuns:

Make sex with him doh straight face asta mereu atrage atentia unui baiat

daca nu merge atunci ai putea sa iti dai 2 palme si sa iti faci curaj sa il intrebi

| forever4you a răspuns:

Ar trebui ca tu sa incercii sa fii cat mai aproape de el nu conteaza ca te baga in seama sau nu si daca tu vrei ca sa fiti impreuna spune-i prietenului care ti-a spus ca te place sai zica lu baiatu' asta se te intrebe el...bafta si sper sa iasa ceva