| Cinevafaranume1320 a întrebat:

Imi place de un baiat doar ca nu prea pot sa imi dau seama daca el ma place pentru ca e bff-ul meu si e normal sa se comporte frumos cu mine... Sfaturi va rog

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pai intreaba-l direct daca te place si restul cica vine de la sine.

| mihaicelsfant a răspuns:

Intreaba-l fa-ti curaj fatowinking

| Doja a răspuns:

Ce e ala bff in limba romana?

| leiidinbanie8 a răspuns:

Cati ani aveti?

| Ralu123asd a răspuns:

Eu te sfătuiesc sa incerci sa vezi cum reacționează la alte fete. Dacă ți se pare ca pe altele le ignora in mare parte, probabil te place, dar dacă da atenție tuturor fetelor și cu tine e mai apropiat, înseamnă ca te vede ca pe o prietena. Încearcă sa vorbesti cu el. Asa e cel mai simplu

| Heavenonearth a răspuns (pentru Ralu123asd):

Subscriu.dar vezi să fie fete frumoase şi pune ochii pe una, ca să ai posibilitatea să vezi cum reacţionează.