| FØX a întrebat:

Îmi place de un băiat... E cam timid şi cred că are prietenă (nu stiu sigur). Aş vrea să mă împrietenesc cu el dar nu știu cum. Mi-e frica sa îi spun că îl plac. Ce să fac?

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

In nici un caz nu te duci sa-i arunci in fata ca tu il placi. Ce-oti avea toti din generatia asta de va expuneti asa sentimentele din senin?
Iar daca are prietena, frumos din partea ta ar fi sa nu te bagi si sa iti vezi de ale tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca crezi ca are prietena si chiar asa este nu-l mai placi, tie nu ti-ar convine sa-ti fure alta barbatul, cum nici ei nu i-ar convine.

| DaniAdrian a răspuns:

Pur si simplu bagate in seama cu el, fi draguta, sociabila, fi atent la el ca persoana studiazal un pic.

| FØX explică:

Nu e neapărat să-i spun că îl plac, vreau să mă împrietenesc cu el...