| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat,e in clasa cu mine,dar nu stiu daca si lui ii place de mine,imi spunea ca si el ma place ( prin biletele la lectie )dan nu sunt sigura,mai ales ca voi pleca cu el in tabara de odihna, se merita sa ii spun ca imi place de el? Sfaturi utile=funda.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca tot mergeti impreuna in tabara, mai asteapta putin.
Singuri, v-ati putea apropia si mai mult unul de celalalt si el probabil iti va spune din nou ca te place.
Abia atunci ii poti spune si tu ca-l simpatizezi mult si ca vezi posibila o relatie intre voi.
Dar nu fa tu primul pas, invata sa astepti.

| anonim_4396 explică (pentru greece12):

Mersi,chiar m-ai ajutat!

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur tare mult, sa-ti fie de folos!
happy